Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stará garda se představila v sobotu v Nevšové

23. 7. 2008

Stará garda se představila v sobotu v Nevšové

21.07.2008 - Robert Štach

Již čtvrtý zápas v rámci letní série odehráli v sobotu internacionálové FC Tescoma Zlín. Na hřišti v Nevšové u Slavičína se utkali s vítězem okresnímu přeboru, kterému podlehli 2:4. Další zápas sehraje Stará Garda našeho klubu již tuto sobotu v Areálu Vlastislava Marečka na Vršavě, kde se utká s TJ Sloven Neslyšící. Zápas začne ve 14 hodin.

Naši internacionálové drželi s domácím favoritem krok celý první poločas krok, když o přestávce svítil na ukazateli skóre stav 1:0. Chléb se lámal chvíli po změně stran. Nevšová využila krátkodobé absence zlínského stopera Petra Klhůfka a vstřelila další dvě rozdílové branky. Hosté sice za chvíli snížili, nicméně když chvíli nato Nevšová zvýšila už na 4:1, zdálo se, že je po zápase. Stará Garda Tescomy ovšem ještě zvedla hlavu, snížila a do posledních chvil se snažila o co nejlepší výsledek. Valaši už si však vydobytý náskok dokázali pohlídat.

VÝSLEDEK: TJ SOKOL NEVŠOVÁ – INTERNACIONÁLOVÉ FC TESCOMA ZLÍN 4:2 (1:0). Branky Zlína: Bartl, Šlahař. Sestava Zlína: Novák Otakar, Pavelka Vít, Pavlíček František – Čelůstka Rudolf, Klhůfek Petr, Cahyna Václav, Šimurda Karel, Bartl Jiří, Hrubčík Vladimír, Kopal Petr, Suský Stanislav, Káňa Boris, Vančík Radek, Jasenský Jiří, Kolenič Roman, Marčík Petr, Příkazký Antonín, Batrla Miroslav, Šlahař Jiří, Flašinger Vlastimil. Trenér: Polášek Miroslav. Manažer: Fuksa Miroslav. Kustod: Juča Jaroslav.