Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře k zápasům

Hodnocení mistrovského utkání

 Tlumačov – Nevšová  5:0 (2:0)

 

sestava Nevšové :

Juriga – Topič, Hejda, Hájek, Jurek, Haša, Munster T. , Vašička,  Ťulpa, Janáček, Šoman

Střídali: Rak Pavel, Drga Martin

 

 

První mistrovské utkání se našim hráčům nevydařilo. Museli odehrát utkání v nekompletní sestavě, když chyběli 4 hráči základní sestavy, kteří nastupovali v podzimní části. Utkání bylo ovlivněno neúčastí brankáře Čupalky, kterého nahradil hráč z pole Juriga T. Utkání začalo právě ve 3.min.chybou gólmana a tím byl dán ráz celého utkání. Následovala další nesmyslná chyba obrany a bylo po zápase. V poli mužstvo bojovalo na hranici svých možností. Solidní náznaky šancí jsme však neproměnili a proto jsme odcházeli do kabin s dvoubrankovou prohrou. Hrubé chyby v defenzivě i po změně stran dokonaly drtivou porážku. Doufejme, že příští domácí utkání proti Loukám se hráčům vydaří a v kompletní sestavě se divákům zavděčí vítězstvím.

    Děkujeme fanouškům, kteří nás přijeli podpořit až do dalekého Tlumačova.

Další mistrovské utkání sehraje mužstvo Nevšové v neděli 6.4. v 15.30 na domácím hřišti v Nevšové proti mužstvu Louky. Přijďte naše hráče podpořit !