Jdi na obsah Jdi na menu
 


POHÁR HEJTMANA Zlínského kraje

Příspěvky

NEVŠOVÁ - PODLESÍ

19. 8. 2017

Nevšová – Podlesí 5-1 (4-0) Stratený-2, Tomšů, Gabko, Fuksa
Konečný - Beňo, Foltýn, Munster, Vlachynský, Šmigura, Stratený, Vašička, Gabko, Karmazín, Tomšů
Střídali: Hyžík Jakub, Hyžík Jan, Fuksa
V osmifinále poháru jsme se potkali s mužstvem Podlesí, účastníkem 1A třídy, se kterým jsme změřili své síly poprvé v historii.
Soupeř se snažil tvořit hru, ale hned v 10. minutě zápasu po průniku Michala Gabka jsme šli do vedení, kdy jeho střelu, která směřovala do brány hráč soupeře posunul do vlastní sítě.
Následoval náš tlak, kdy na 2-0 zvýšil po technické střele kapitán týmu Peter Stratený. Tomu se podařilo skórovat i 5 minut na to, kdy přímo z rohového kopu zvýšil ve 30. minutě zápasu na 3-0.
Hosté byli zaskočeni průběhem utkání, nicméně se snažili i nadále tvořit hru, ale dařilo se jim postupně pronikat do našeho pokutového území a zahrávali několik rohových kopů. Ty se však minuly účinkem.
V závěru poločasu poslal Peter Stretený do brejku Vaška Tomšů, na kterého nestačil ani stoper ani gólman Podlesí a poločas tak skončil naším zaslouženým vedením 4-0.
Do druhé půle nastoupil Honza Fuksa, který se hned v 50. minutě utrhl z řetězu, kdy prošel přes polovinu hřiště a díky své rychlosti se dostal do samostatného průniku, který zakončil gólem a upravil na 5-0.
Po té jsme zvolnili tempo, hráli spíše zezadu a dovolili soupeři nás zatlačit, ten dokázal korigovat po svém tlaku na bránu na 5-1. I nadále mohlo Podlesí ještě přidat nějaké branky, náš gólman však byl pozorný a několikrát vytěsnil míč, který směřoval za jeho záda. I obrana zůstala pozorná a tak zápas skončil naší výhrou 5-1, kdy jsme se historicky posunuli do čtvrtfinále poháru, kde se 30.8. 2017 setkáme s ambiciózním mužstvem Krajského přeboru Štítnou nad Vláří.

Fotka uživatele TJ SOKOL Nevšová.