Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nevšová - Újezd

20. 5. 2013

Hodnocení mistrovského utkání

 Nevšová – Újezd   0:0 (0-0)

 

sestava Nevšové :

Čupalka – Salvet,  Srcháček, Munster P., Malina, Vašička,  Juriga, Munster T. , Haviar,  Tomšů, Šoman

Střídali: Černík

 

Do utkání vstoupili lépe hosté a byli to oni, kteří snažili tvořit hru a těžit z rychlých brejků. Sporným momentem v utkání byla 10. minuta, kdy náš obránce Srcháček zasáhl nejdříve míč v pokutovém území a sudí v domnění, že se jednalo o faul nařídil pokutový kop. Jelikož se o faul nejednalo, po poradě s pomezním rozhodčím tento zrušil. Bohužel tato vyhrocená situace měla za následek řadu dalších nepřesností, kdy jsme nebyli schopni těžit ze hry po zemi a stále jsme jen bezúčelně míče nakopávali, nebo zbytečně ztráceli.  Za celou první půli jsme si nevytvořili slibnou šanci ke skórování a soupeř měl často herní převahu.

V druhé půli se hra částečně zlepšila, ale bez gólového efektu. Zahrávali jsme několik trestných kopů, které bohužel buď gólman hostů dokázal likvidovat, nebo některé ani bránu soupeře neohrozili. Naše hra byla utrápená, chyběli rychlé brejky i finální přihrávky na útočníky. Možnost skórovat měl i Újezd, jejich šance však dokázal náš gólman skvěle zlikvidovat.

Bohužel střelecké trápení našeho mužstva pokračuje a to hlavně z důvodu nepřesností a zbytečných ztrát míčů ve středu pole, hra je zbytečně kouskována a nejsme často schopni soupeře zatlačit do úzkých.

Výsledek utkání tak odpovídá předvedené hře, kdy se soupeř může radovat z bodu, který si právem odvezl z našeho hřiště.

Další utkání, které následuje již v neděli na hřišti v Bratřejově bude též velice náročné, protože soupeř musí doma bodovat, aby si udržel naději na možnost záchrany v OP, kde je tabulka momentálně velice vyrovnaná.