Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nevšová - Sehradice

3. 6. 2013

Hodnocení mistrovského utkání

 Nevšová – Sehradice 1:3 (1:1)

 

sestava Nevšové :

Čupalka – Salvet, Častulík, Srcháček, Munster P.,  Juriga, Munster T. , Haviar, Vašička, Tomšů, Šoman

Střídali:  Martinus

Góly:  Haviar

 

Utkání dvou neporažených celků jarní části soutěže začalo ve svižném tempu, kdy se hra přelévala nahoru-dolů. První branka v utkání padla ve 30. minutě po nedorozumění v obranné řadě, kdy pohotově soupeř dokázal míč usměrnit za záda našeho gólmana. Ihned po rozehrávce mohlo dojít ke korigování výsledku, Vašek Tomšů však trefil pouze tyčku soupeřovi brány. Přesto jsme si dokázali během 5 minut vytvořit tlak, zahrávali jsme trestný kop, který Andrej Havair zkušeně umístil za záda gólmana Kupky. Přestože v pokutovém území zahrál hráč Sehradic rukou i některé zákroky šlapákem zaváněly penaltou, zůstaly tyto sporné momenty bez povšimnutí. To mělo za následek zbytečné komentáře našich hráčů, kteří se cítili výroky rozhodčího ukřivděni a byli tak trestání žlutými kartami a zápas se tak stal zbytečně a bezdůvodně vyhroceným.

Druhá půle začala rychlým a nechytatelným gólem Sehradic, po standartní situaci, kdy již v 48. minutě se hosté ujali vedení. Tato branka nás viditelně rozhodila a nebyli jsme schopni začít hrát tvořivou a ofenzivní hru. Hosté bránili těsný výsledek velice pozorně a my se dostávali pouze do náznaků šancí bez střely na bránu. Naopak postupem času Sehradice převzaly iniciativu hry a několikrát nebezpečně zahrozily, zejména ze standartních situací. V 85.minutě tak hosté využili své nejsilnější zbraně, kdy po výborně zahraném rohovém kopu upravili skóre utkání na konečných 1-3.

Naše mužstvo dokázalo držet krok se silným soupeřem pouze v první půli, inkasovaná branka na začátku druhého poločasu nás evidentně zaskočila a nedokázali jsme již zápas ničím zdramatizovat. Hosté si tak právem odvezli všechny 3 body z našeho hřiště.

V dalším týdnu nás čeká opět soupeř z kategorie „těžký“ a „derby“. Zápasy v Ludkovicích vždy bývají velice urputné a náročné. Nezbývá než věřit, že se hráči semknou a zabojují o další cenné body.