Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kostelec - Nevšová

6. 5. 2013

Hodnocení mistrovského utkání

 Kostelec - Nevšová  0:5 (0-2)

 

sestava Nevšové :

Čupalka – Salvet, Munster P., Srcháček, Vašička,  Juriga, Munster T. , Haviar,  Tomšů, Šoman, Černík

Střídali:  Malina, Drga M..

 

Góly: Vašička-2, Munster T., Haviar, Tomšů

 

Utkání začalo rychlým gólem, kdy hned ve 2. minutě po rohovém kopu zahrávaném Tomášem Munsterem, za přispění teče domácího gólmana skončil míč za jeho zády. I nadále jsme měli herní převahu, i když se hrálo především ve středu hřiště, soupeř naši bránu nijak výrazně neohrozil.

Ve 30.minutě zápasu po rychlém brejku a přesné přihrávce Zdeni Černíka na Romana Vašičku se tento nemýlil a zvýšil naše vedení na 2-0. Poté nás soupeř na chvíli zatlačil a zahrával i nebezpečný trestný kop, který bravurně vytáhl náš gólman na roh. Poločas tak skončil našim vedením 2-0.

Druhá půle se hrála taktéž převážně na středu hřiště, žádné výrazné ohrožení naší branky nenastalo, naopak jsme postupně přebrali otěže zápasu my a v 70.minutě utkání Andrej Haviar zahrával rohový kop, který opět po chybě gólmana hostů skončil za jeho zády. Tímto gólem jsme prakticky zpečetili vývoj utkání a domácí už jen sporadicky zápas dohrávali. Další branku přidal v 75. minutě Vašek Tomšů, který po prudké střele Andreje Havira, která se od tyče odrazila k němu, dorážel do odkryté brány soupeře. I nadále se hrálo už jen prakticky na jedné polovině a tak po jednom z centrů dokázal Vašek Tomšů přelstít gólmana a vypíchnout mu míč, který sklepl Romanovi Vašičkovi a ten pečetil vývoj utkání na končených 5-0.

Dokázali jsme  konečně na hřišti soupeře plně bodovat i gólově se prosadit a již v neděli nás čeká teprve druhé domácí utkání se soupeřem z Lípy. Jelikož hrajeme v rychlém časovém sledu neděle-středa-neděle, a to 2 týdny po sobě,  je velice náročné pro hráče tato utkání zvládat, jak z pracovních, tak i zdravotních důvodů. Dochází k řadě zranění, u kterých není čas na doléčení, proto i naše sestava je často měněna. I tak patří všem hráčům poděkování za nasazení, se kterým k zápasům přistupují.