Jdi na obsah Jdi na menu
 


komentáře k zápasům JARO 2010

15. 4. 2010

 

Hodnocení utkání Biskupice - Nevšová

Výsledek utkání         1:1   (1:1)

 

Góly: Tomšů

Sestava: Podušel, Srcháček, Marcaník, Červenka, Munster, Boráň, Juriga, Janáček, Topič, Šoman, Tomšů

Střídali: Trllo, Sudek, Rak P.

 

Poslední utkání soutěžního ročníku začalo řadou našich nepromněných šancí, do kterých se postupně dostávali oba útočníci. Gólu jsme se dočkali až ve 25. minutě utkání, kdy po svém samostatném průniku nedal gólmanovi Biskupic Vašek Tomšů šanci. Zvýšit naše vedení mohl Peťa Šoman, po své střele rozvlnil však jen boční síť. Bohužel jsme do poločasu vedení neudrželi a Biskupice po chybě v naší obranné řadě vyrovnaly na 1-1.

Druhá půle se hrála v duchu nepromněných šancí na obou stranách, jak domácí tak my, jsme se  mohli ujmout vedení, ale muška střelců na obou stranách nenašla cíl. Utkání tedy skončilo remízou.

       Hodnocení utkání Nevšová – Vlachovice B

Výsledek utkání         1:2   (0:0)

 

Góly: Tomšů

Sestava: Podušel, Trllo, Srcháček, Marcaník, Červenka, Munster, Boráň, Juriga, Topič,                    Šoman, Tomšů

Střídali: Janáček, Sudek

K utkání přijel soupeř posílen o několik hráčů A týmu Vlachovic a bylo to od začátku znát.

Přesto to byli domácí, kteří si vytvořili řadu šancí, kdy hned v úvodů utkání zahrával Vašek Tomšů trestný kop, při kterém trefil spojnici břevna a tyče. I nadále jsme měli více ze hry do vyložených šancí se postupně dostávali oba útočníci, bohužel na kýžený první gól jsme nedosáhli.

Hosté hráli rychlý kombinační fotbal, v žádném případě jejich hra neukazovala, že jsou na předposledním místě v soutěži. Ba naopak dostávali se také do šancí, nastřelili tyč a jen zásluhou našeho gólmana zůstalo do poločasu čisté konto.

V druhé půli se obě mužstva snažila vstřelit první branku. Toto se podařilo nám, když v 65.minutě utkání po střele Peti Šomana a chybě stopera hostů dorážel míč k tyči Vašek Tomšů. Bohužel tento gól náš tým vůbec „nenakopl“ ba naopak byli to hosté, kteří se více semkli a snažili o vyrovnání.

Následovala řada nepřesností jak v naší obranné i záložní řadě, kdy ovšem po likvidačním zákroku na našeho stopera Martina Topiče měl hráč hostů Milch obdržet druhou žlutou kartu a být vyloučen. Píšťalka sudího Rumana z Vlachovy Lhoty však zůstala němá. Nicméně tento faulující hráč neponechal nic náhodě a po rychlé kombinační akci a nedorozumnění v naší obraně vyrovnával v 75. minutě utkání nechytatelnou střelou. Tento gól vyburcoval hosty ještě k většímu náporu a po zahrání přetáhlého nepřímého kopu, kdy to vypadalo, že míč skončí v zámezí dokázal hráč Vlachovic odcentrovat zpět před naše pokutové území a osamocený hráč soupeře strhl v 88.minutě zápasu vedení na stranu soupeře.

I když by utkání více slušela remíza, naše nedůsledná hra v záložní i obranné řadě a neproměněné šance v 1.půli nás stály vítězství. Pokud si někteří  naši hráři neuvědomí, že fotbal je hra kolektivní a budou hrát jen sami pro sebe, někteří zase na „půl plynu“, nemůžeme chtít v utkání vyhrát.

V posledním kole soutěžního ročníku se utkáme s mužstvem Biskupic na jejich půdě.

       Hodnocení utkání Hřivinův Újezd – Nevšová

Výsledek utkání         1:5   (1:2)

 

Góly: Tomšů-3, Šoman, Munster

Sestava: Podušel, Topič, Srcháček, Marcaník, Červenka, Trllo, Munster, Boráň, Juriga, Topič,                    Šoman, Tomšů

Střídali:  Sudek, Rak, Hrbáček 

Utkání začalo hned v 1. minutě naší vyloženou šancí, kterou Vaškovi Tomšů zlikvidoval domácí gólman. Za další minutu se do podobné šance dostal Peťa Šoman a také byl na gólmana domácích krátký. Pravidlo nedáš-dostaneš se potvrdilo a po našem nedůrazně zahraném odkopu se míče zmocnili domácí  a po pěkné kombinační akci se ve 3. minutě zápasu ujali vedení. Naštěstí tento gól nesrazil naše mužstvo, ba naopak hned v 5. minutě zápasu se po samostatném průniku prosadil Peťa Šoman a vyrovnával na 1-1. Poté se hra uklidnila, Nevšová si vytvořila více příležitostí a ve 20. minutě zápasu po pěkné přihrávce Tomáše Munstera nedal gólmanovi Hřivného Újezda šanci Vašek Tomšů, kdy svoji prudkou střelu z první umístil přímo pod břevno soupeře. I nadále jsme měli více možností zvýšit svoje vedení, přesto se domácí ubránili a poločas tak končil našim vedením 2-1.

Druhá půle začala spíše opatrně, postupně jsme se ale dostávali stále častěji do pokutového území soupeře, když v 60. minutě zápasu po dobře zahraném rohovém kopu zvýšil naše vedení Tomáš Munster, na jehož střelu byl gólman krátký. Domácí se spíše jen bránili a dostávali se do našho pokutového území jen sporadicky, jejich pokusy o skórování nebyly pro nás ani našeho gólmana téměř žádným ohrožením.

Stále častěji jsme atakovali branku domácích my, když při jednom z brejků Vaška Tomšů, mu gólman vyběhl a znemožnil tak skórovat, přesto dokázal nahrát do pokutového území na Tomáše Munstera, který si výborně na přihrávku naběhl a domácím nezbývalo než ho v pokutovém území faulovat. Následoval pokutový kop, vůbec první, který jsme v jarní části soutěže zahrávali, a tento bez problémů Vašek Tomšů promněnil a zvýšil tím naše vedení už na 4-1.

Poté pokračovala řada našich šancí a střel od obou útočníků, kdy se v  80. minutě zápasu opět po chytré  přihrávce Tomáše Munstera prodral mezi 3 hráči soupeře Vašek Tomšů a překonal gólmana domácíh v tomto utkání po páté a dovršil tak svůj hattrick.

V posledním utkání na domácí půdě přivítáme mužstvo Vlachovic B.

 

 

 

 

Hodnocení utkání Šanov – Nevšová

Výsledek utkání         0:3   (0:0)

 

Góly: Tomšů-2, Juriga

Sestava: Podušel, Topič, Srcháček, Marcaník, Balody, Trllo, Munster, Boráň, Juriga, Topič, Šoman, Tomšů

Střídali:  Červenka, Sudek

 

Za silného deště začalo utkání naším brejkem, kdy po přihrávce Zbyni Trlla se dostal do šance Vašek Tomšů, který trefil však pouze břevno soupeřovi branky. Poté se hra vyrovnala, na těžkém terénu se nedalo příliš kombinovat, z čehož těžili hráči Šanova a nakopávanými míči častěji ohrožovali naši branku a postupně se dostávali do vyložených šancí, které však náš gólman Podušel dokázal všechny polapit.

Díky tomu jsme do kabin odcházeli bez obdržené, ale i vstřelené branky. V druhé půli přestal hustý déšť a postupně jsme získávali územní převahu. V 60.minutě utkání po pěkné kombinační akci nahrával Tomáš Juriga Vaškovi Tomšů a ten se trefil v zápase poprvé, kdy míč umístil podél gólmana, doprostřed brány. Domácí přidali na důrazu, ve snaze utkání vyrovnat a dostali se tak do vyložené šance, kdy jejich hráč šel sám na našeho gólmana, ten mu však bravurně vyběhl a vykryl úhel a tak nedokázal ani trefit bránu.

Postupně jsme převzali iniciativu hry my a stále častěji atakovali branku Šanova. Při jednom z centrů Tomáše Jurigy zapadl míč přimo pod břevno překvapeného gólmana domácích a tento šťastný, ale pěkný gól tak zvýšil naše vedení. Šanov už prakticky naši branku neohrozil, ba naopak se jen bránil, když v 80. minutě utkání přímo po odkopu do té doby s přehledem hrajícího stopera Martina Topiče se míče zmocnil Vašek Tomšů a po individální akci překonal svým druhým gólem v zápasu gólmana Šanova střelou k tyči, na kterou nemohl reagovat. Tento hráč si mohl ke svým narozeninám nadělit hattrick, když  za dalších 5.minut se prokličkoval mezi třemi hráči Šanova a jeho následná prudká střela jen tak tak minula šibenici soupeřovi brány.

Za hru, v převážně v druhé půli, zaslouží celý mančaft pochvalu, kdy na velice těžkém terénu dokázali naši hráči kombinovat a fyzicky přehrát hráče soupeře.

V příštím kole zajíždíme opět na soupeřovu půdu a to do Hřivného Újezda.

 

 

Hodnocení utkání Nevšová – Rokytnice

Výsledek utkání         2:2   (2:1)

 

Góly: Munster, Tomšů

Sestava: Podušel, Trllo, Srcháček, Marcaník, Červenka, Munster, Boráň, Juriga, Topič,                    Šoman, Tomšů

Střídali:  Pešek Roman, Sudek

Před početnou diváckou kulisou začala Nevšová utkání náporem, vytvořila si řadu vyložených šancí, kdy hned v úvodu mohl skórovat Peťa Šoman, který se dostal do dvou vyložených šancí, gólmana hostů však nepřekonal. Následovala střela Vaška Tomšů, kterou gólman dokázal vyrazit před sebe, bohužel nebyl nikdo schopen dorážkou umístit míč do odkryté brány.  Až ve 30. minutě utkání, vystřelil Tomáš Munster z větší vzdálenosti, kdy míč skočil před gólmanem hostů a zapadl přesně k tyči. Ten samý hráč o pět minut později  výborně rozehrál  nepřímý kop, který hlavou přesně a prudce umístil Vašek Tomšů do brány Rokytnice. Hosté se do této doby téměř nedostali za půlku, bohužel při ojedninělém průniku a prudké střele Hamalčíka z větší vzdálenosti snížil tento na poločasových 2-1  a vrátil tak hosty do hry.

Nevšovou gól srazil a začala spíše bránit jednobrankový náskok, čehož hosté využili, postupně přebírali iniciativu na svoji stranu, byly lepším týmem převážně ve středu pole, dokázali zde podržet míč a rozehrát, na rozdíl od nás, kdy naše hra byla spíše křečovitá s řadou nepřesností. Rokytnice byla stále nebezpečnější, rozehrávala několik trestných i rohových kopů a měla blízko k vyrovnání zápasu. Toto se jí také podařilo, kdy přímo z výkopu při fatální chybě naší obranné řady, která nechala osamoceného útočníka přímo před našim gólmanem. Tento se také nemýlil, i když jeho střela byla spíše z kategorie lehčích, míč přesto 8 minut před koncem zápasu doputoval do naší prázdné brány.

Neproměněné šance v úvodu utkání, kdy jsme mohli s přehledem a v klidu vést minimálně 3-0 nás stáli vítězství. Utkání mělo dvě rozdílné polohy, kdy v první půli domácí jasně přehráli hosty, v druhé půli byla lepším týmem Rokytnice, která projevila i více bojovnosti v závěru a ukázala tak proč je remízovým králem soutěže.

Za týden zajíždíme do Šanova, tento soupeř je velice nepříjemný převážně na domácí půdě. Uvidíme, zda se nám podaří uhrát zde nějaký bodík.

Hodnocení utkání Nevšová – Luhačovice B

Výsledek utkání         2:1   (0:0)

 

Góly: Tomšů, Šoman

Sestava: Podušel, Trllo, Srcháček, Marcaník, Červenka, Munster, Balody, Juriga, Topič,                    Šoman, Tomšů

Střídali:  Pešek Roman, Sudek

 

Za deštivého a chladného počasí jsme na mokrém terénu chtěli proti mužstvu Luhačovice B udržet naši jarní neporazitelnost na domácí půdě.

Hned v úvodu utkání vystrašil gólmana hostů prudkou střelou z větší vzdálenost Tomáš Munster, ta šla však těsně nad břevno brány. Poté si vytvořil z brejku šanci Peťa Šoman, kdy byl sám před gólmanem a zvolil střelu, při které ho chtěl obhodit, netrefil však ve vyložené šanci bránu.

Hra se následně vyrovnala, hosté začali více atakovat naše pokutové území a také si vytvořili minimálně 2 gólové přiležistosti, které však náš gólman bravurními zákroky dokázal vystihnout a tak jsme odcházeli do kabin za nerozhodného stavu.

Druhá půle začala opatrně, žádné mužstvo nechtělo inkasovat branku a spíše se bránilo. Nevšová se však stále častěji dostávala do pokutového území hostů, měla více ze hry. Při jednom z výkopů si natáhl náš gólman sval, musel být ošetřen, zápas se však snažil dohrát, i když se nemohl pořádně rozběhnout. Toho chtěli hosté využít a přestali kombinovat a nakopávali míče stále častěji  na našeho gólmana ve snaze překonat ho z větší vzdálenosti. Naše dobře hrající obrana však nepřipustila žádné přečíslení ani šance soupeře a tak po vybojovaném míči ve středu zálohy Martinem Topičem a jeho následnou přihrávkou na Vaška Tomšů se tento nemýlil a v 70.minutě utkání tak vstřelil první branku Nevšové, kdy v pádu stihl umístit svoji střelu doprostřed brány, na kterou gólman Luhačovic nedokázal zareagovat. Tento gól Nevšové pomohl, ujala se iniciativy a o 5. minut později Vašek Tomšů dokázal přesně najít osamoceného Peťu Šomana před branou soupeře a ten zvýšil naše vedení na 2-0. Hosté se však nevzdávali a při jednom z brejků v 88. minutě utkání ještě jejich první střelu náš indisponovaný gólman dokázal vyrazit, na následnou dorážku již však reagovat nemohl.

Přesto Nevšová ubránila své vedení a vrátila  tak Luhačovicím porážku z podzimní části.

Za týden se hraje opět na domácí půdě, kde přivítáme mužstvo Rokytnice, které ještě v jarní části soutěže neprohrálo. Věřme, že se bude hrát pohledný fotbal, kdy zvítězí lepší z týmů.

 

 

 

 

 

Hodnocení utkání Pozlovice- Nevšová

Výsledek utkání:         1:7   (1:4)

 

Góly: Tomšů-3, Šoman-2, Balody, Srcháček

Sestava: Podušel, Trllo, Srcháček, Marcaník, Boráň, Munster, Balody, Juriga, Topič,                    Šoman, Tomšů

Střídali:  Pešek Roman, Červenka, Hrbáček

 

Utkání na kvalitním hřišti v Pozlovicích začalo naší nejrychlejší dosavadní brankou od začátku sezóny, kdy již ve 20. vteřině utkání Vašek Tomšů důrazným presingem obral domácího obránce o míč a nahrával před branku soupeře přímo na hlavu nikým neatakovaného Michala Balodyho, ten se nemýlil a bez problémů skóroval. Již o pět minut později jsme zvýšili své vedení, kdy Vašek Tomšů přízemní střelou překonal gólmana hostů podruhé. Poté následovala řada našich vyložených šancí, Peťa Šoman trefil břevno, střelu Tomáše Munstera, dokázal také gólman domácích zlikvidovat. Při ojedinělém průniku domácích do našeho pokutového území zahrál Michal Balody rukou na jeho hranici a rozhodčí Ruman odpískal pokutový kop, který v 19. minutě utkání domácí hráč bez problémů promněnil. Nevšová však nepřipustila zdramatizování zápasu a již 25. minutě utkání přidal svoji druhou branku v zápase Vašek Tomšů, kdy na jeho přesnou a prudkou střelu k tyči nedokázal gólman Pozlovic zareagovat. Ve 40. minutě přidal další gól do sítě Pozlovic Peťa Šoman a tak jsme odcházeli do kabin s přesvědčivým náskokem.

Druhá půle se odehrávala opět v naší režii, již v 55. minutě překonal gólmana Pozlovic svojí druhou brankou v utkání Peťa Šoman, kdy jeho střelu doprostřed brány si gólman sám tečoval do sítě.

V 60. minutě se trefil z větší vzdálenosti i Jirka Srcháček, kdy jeho střela pod břevno doprostřed brány překvapila do té doby velmi vytíženého gólmana Pozlovic. Poté se hra uklidnila, naše mužstvo hrálo pohledný fotbal s řadou šancí a brejků, domácí prakticky naši branku neohrozili, i když zahrávali několik standartních situací, nebyli schopni překvapit naši obranu ani gólmana. V 88. minutě utkání po pěkné přihrávce Tomáše Munstera  na Vaška Tomšů, si tento překonal 2. hráče sooupeře včetně gólmana a dovršil tak svůj zasloužený hattrick v utkání. 

Celé mužstvo si zaslouží pochvalu za bojovnost a předvedenou útočnou i obrannou hru, kdy přehrálo mužstvo soupeře s rozdílem třídy.

Za týden již v 10.15 hod. sehrajeme na domácí půdě určitě kvalitní duel s aktuálně třetím týmem tabulky Luhačovice B. Věřme, že nám náš gólový apetit vydrží i v tomto zápase.

 

 

Hodnocení utkání Nevšová – Mirošov

Výsledek utkání         3:0   (0:0)

 

Góly: Šoman, Tomšů-2

Sestava: Podušel, Trllo, Srcháček, Marcaník, Boráň, Munster, Balody, Juriga, Topič,                    Šoman, Tomšů

Střídali:  Pešek Roman, Červenka, Sudek

 

V utkání s Mirošovem  jsme chtěli potvrdit jarní neporazitelnost na domácí půdě.

Od počátku se hrál vyrovnaný fotbal, obě mužstva celkem úspěšně bránila svá pokutová území, hosté měli blíže ke vstřelení branky, kdy ve 30.minutě utkání vyrážel prudkou přízemní střelu náš gólman na roh. Do konce první půle gól nepadl a zápas se zatím jevil jako remízový.

Naštěstí v 2. půli došlo k obratu v naší hře, hráči dali míč na zem a stále častěji jsme atakovali branku soupeře, kdy několikrát jejich gólman musel naše střely pouze vyrážet. Zasloužený první gól padl v 65. minutě utkání kdy na střelu Peti Šomana nedokázal včas zaregovat gólman Mirošova, kdy si střelu tečoval do brány. Tato branka „načala“  mužstvo hostů a za dalších 5 minut následoval gól druhý, kdy po pěkné a rychlé kombinační akci nahrával Tomáš Munster Vaškovi Tomšů, který se nemýlil a usměrnil míč přesně k tyčce do sítě hostů. Poté převzala Nevšová veškerou iniciativu a přehrávala mužstvo Mirošova, kdy třetí gól přidal opět Vašek Tomšů po samostatné sólové akci překonal rozhozenou obranu hostů a sám před gólmanem se nemýlil a rozvlinil síť Mirošova potřetí.

Na tři góly v rozmězí 10. minut hosté už nedokázalï zareagovat, zápas se dohrával v poklidu a vítězství domácích za předvedenou hru převážně v druhé půli je zcela zasloužené.

Věřme, že se nám podaří bodovat konečně i na půdě hostů, za týden zajíždíme do Pozlovic, tak snad se zlepšená hra našeho mužstva projeví i v tomto utkání.

Hodnocení utkání Vysoké Pole - Nevšová

Výsledek utkání         5:0   (1:0)

 

Sestava: Podušel, Trllo, Srcháček, Marcaník, Munster, Balody, Juriga, Boráň, Topič, Šoman,                Tomšů

Střídali:  Vacula, Červenka, Sudek

 

Domácí se ujali vedení hned ve 2.minutě utkání, kdy po zbytečně zahrávaném rohovém kopu jsme nedokázali míč odkoupnout z pokutového území, čehož domácí využili a zaskočili tak náš tým rychlým a laciným gólem.

Bylo vidět, že hra Nevšové je nervózní, upracovaná, hráči nemohli svoji hru dostat pod kontrolu, i když s postupem času jsme získali územní převahu a častěji ohrožovali soupeřovu branku, nebyli jsme schopni skórovat. Nejblíže k tomu měl Peťa Šoman, jeho prudkou střelu však gólman domácích lapil. Přestože jsme se stále častěji dostávali do pokutového území domácích, nebyli jsme schopni pořádnou střelou gólmana ohrozit. I když v závěru první půle jsme měli tlak, rozehrávali trestný i rohové kopy, nedokázali jsme utkání do poločasu vyrovnat.

Obrat v utkání z naší strany nenastal ani po změně stran, naopak opět domácí hned v úvodu druhé půle trestali naši chybu v obranné řadě a zvýšili své vedení na 2-0. Poté převzalo taktovku hry Vysoké Pole a naše mužstvo k ničemu nepustili. Po chvíli dokázali skórovat potřetí, po chybě našeho gólmana.

Na tento gól už naše mužstvo nedokázolo zareagovat a na obrat v utkání nemělo sílu ani vůli. Naopak následovala řada chyb v naší obranné i záložní řadě a domácí ohrožovali naši branku stále častěji. Ocitali se ve vyložených šancích, kdy jednu z nich dokázali využít a zvýšit své vedení na 4-0.

Naši hráči se trápili, chyběla jim rozvaha a naopak kupili chybu za chybou, nebyli jsme schopni si přesně nahrát, což domácí trestali rychlými přechody k naší bráně a dokázali ještě ve 40. minutě přidat pátý gól do naší sítě.

Vítězství Vysokého Pole je zcela zasloužené, našim hráčům chyběla bojovnost, nedokázali převážně v druhé půli vymyslet pořádnou kombinační akci, chyběl nám moment překvapení.

Někteří hráči by si měli uvědomit, že fotbal je hra kolektivní, nesnažit se hrát jen pro sebe, ale pro tým, tak jak jsme na to byli zvyklí dříve. Také rady trenéra by si měli hráči vzít k srdci a nevymýšlet  to, na co nemáme. Před zápasem určitým hráčům seběvědomí nechybí, na hřišti to pak ale není vidět, ba naopak.

V příštím utkání na domácí půdě přivítáme mužstvo Mirošova, věřme, že potvrdíme úspěšnost na domácím hřišti a podáme výkon, za který se nebudeme muset stydět.

 

 

 

 

 

 

Hodnocení utkání Nevšová – Štítná B

Výsledek utkání         4:0   (2:0)

 

Góly: Marcaník, Trllo, Tomšů-2

Sestava: Podušel, Trllo, Srcháček, Marcaník, Boráň, Munster, Balody, Juriga, Topič,                    Šoman, Tomšů

Střídali:  Pešek Roman, Červenka, Sudek

 

V dalším utkání na domácí půdě jsme přivítali mužstvo Štítné B, kterému jsme chtěli vrátit porážku z podzimní části.

Utkání se začalo hrát v rychlém tempu, na našem mužstvu byla vidět hned od začátku bojovnost, což také vyústilo v rychlou první branku Nevšové, kdy v 15. minutě utkání se trefil Vlasťa Marcaník a svým prvním gólem v dresu Nevšové tak prostřelil gólmana hostů poprvé v utkání. Nadále pokračoval tlak domácích, hrozili jsme převážně z rychlých brejků. K vidění byl pohledný kombinační fotbal. Po dalším centru a chybě hostujícího gólmana jsme zvýšili své vedení na 2-0 po trefě ala padající list Zbyni Trlla. Hosté hrozili převážně z rohových kopů a standartních situací, ze hry si téměř žádné šance v první půli nevytvořili.

Do druhého poločasu jsme nastoupili opět tlakem a řadou šancí na naší straně. Po jedné z individuálních akcí Vaška Tomšů přišel další gól v síti hostů, kdy ukázkovým angličanem nedal gólmanovi Štítné žádnou šanci.

Hosté měli šanci korigovat výsledek po jednom z ojedinělých průniků, náš gólman však veškeré jejich snahy dokázal eliminovat svými zákroky.

V 60. minutě utkání jsme opět přečíslili obranu hostů, kdy se v pokutovém území nejlépe zorientoval Vašek Tomšů a přidal svůj druhý gól v utkání, kdy svojí tečí zvýšil naše vedení na 4:0.

I poté jsme měli územní převahu, hosté už se jen bránili, další gól mohl přidat Michal Červenka, který hlavičkoval téměř do odkryté branky soupeře, jeho šanci však dokázal „vytížený“ gólman hostů zlikvidovat.

Výsledek utkání je zcela zasloužený, všichni hráči Nevšove podali velmi dobrý a bojovný výkon.

Věřme, že nám naše chuť a vůle po vítězství vydrží i nadále, ovšem za týden nás čeké těžké utkání s lídrem tabulky týmem Vysokého Pole 

 

Hodnocení utkání Návojná - Nevšová

Výsledek utkání         1:0   (1:0)

 

Sestava: Podušel, Trllo, Srcháček, Marcaník, Munster, Balody, Juriga, Vacula, Topič, Šoman,        Tomšů

Střídali:  Boráň, Červenka, Sudek

Utkání začalo s 20-ti minutovým zpožděním z důvodu pozdního příjezdu hlavního rozhodčího, což v mrazivém počasí našim hráčům moc nepřidalo ani štěstí nepřineslo.

Hned v úvodu utkání měla Návojná vyloženou šanci, jejich střela šla do tyčky a zpět na vápno, tam ji však lapil náš gólman. Z toho se naši hráči nepoučili a již v 10.minutě zápasu se Návojná ujala vedení po průdké střele z voleje do šibenice nikým neatakovaného hráče. I nadále se hrálo průměrné utkání bez šancí na obou stranách. Našim se hráčů se nedařila přihrávka, hra byla upracovaná a bez myšlenky. Za zmínku stojí snad jen v závěru první půle po pěkné nahrávce Petra Šomana střela Vaška Tomšů, která šla těsně nad břevno brány.

Druhá půle nepřinesla žádný obrat v naší hře, prakticky jsme nedokázali na gólmana domácích vystřelit pořádnou střelu, nedokázali jsme svoji hru uklidnit a dát na zem, zbytečně jsme hráli vrchem na soupeře, který měl výškovou převahu téměř na všech postech.

Domácí dokázali svůj jednobrankový náskok udržet a tak odcházeli do kabin jako vítězové.

Naši hráči by se měli více povzbudit, vyhecovat a uklidnit svoji hru převážně při přihrávkách. Hra se jeví jako nervózní, kdy převážně ve středu hřiště nejsme schopni udržet míč. Na toto nepovedené utkání by měli hráči