Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentář Nevšová x Vizovice

29. 10. 2008

TJ Nevšová : SK  Vizovice 3:2 (2:1)

 

Góly Nevšové:  Tomšů 3x

Sestava: Koběrský,  Sotolář, Barcuch, Boráň, Srcháček, Munster, Topič, Malina, Juřík, Šoman, Tomšů

Střídali: Marcaník

V posledním zápase podzimní části sezóny s vedoucím týmem OP chtěla Nevšová potvrdit své vítězství z předchozího utkání v Ludkovicích a neztratit tak kontakt s horní polovinou tabulky.

Utkání začalo v rychlém tempu, domácí se postupně dostávali do šancí, kdy mohli skórovat jak Petr Šoman tak i Vašek Tomšů. Gólman hostů však dokázal držet svůj tým nad vodou.

Hrál se rychlý, kombinační fotbal, bohužel vedení se ujali hosté, kteří po dobře zahraném rohovém kopu otevřeli skóre zápasu jako první. Naštěstí netrvalo dlouho, a i náš rohový kop přinesl ovoce v podobě vyrovnání. Tento dobře rozehrál Tomáš Munster a  Vašek Tomšů poprvé v zápase skóroval a to hlavou nechytatelným angličanem těsně pod břevno soupeřovi brány. Nadále se hrál pohledný fotbal na velmi dobré úrovni, kdy se střídali šance na obou stranách, domácí měli většinou více ze hry, i když hosté hrozili svými brejky a dobrou kombinační hrou.

Naštěstí jsme se těsně před koncem první půle dokázali ujmout zaslouženého vedení, kdy se po samostatné akci a po druhé v tomto utkání trefil Vašek Tomšů, jehož střele a následně gólu obrana včetně gólmana hostů jen přihlížela.

Druhá půle začala našim náporem, ve snaze neponechat nic náhodě a pokusit se dát třetí uklidňující branku. To se nám podařilo v 65.minutě utkání, kdy po aktivní hře Jirky Sotoláře ve středu pole a jeho následné nahrávce, pojistil naše vedení svým hattrickem Vašek Tomšů.

Hosté se snažili utkání zdramatizovat, pokračovala rychlá hra se šancemi na obou stranách, domácí obrana však byla vždy připravena na svém místě. Bohužel po jednom z faulů, byl rozehrán v těsné blízkosti našeho pokutového území trestný kop, který bravurně vytáhl náš gólman na roh. Po jeho rozehrání následovalo v 80.minutě utkání snížení hostů na 3-2.

Domácí mužstvo přesto utkání dokázalo dovézt do vítězného konce a zaslouženě si připsat cenné 3 body.

Za předvedený bojovný výkon si všichni hráči zaslouží uznání a poděkování, byla to skvělá tečka podzimní části soutěže.