TJ Sokol Nevšová : TJ Štípa  3:2 (0:1)

branky Nevšové:  Tomšů 2, Šoman

sestava Nevšové : Koběrský - Srcháček, Sotolář, Topič, Boráň,  Malina, Kůdelka,  Munster,  Juřík,  Tomšů, Šoman

střídali:  Barcuch, Marcaník, Janáček

Mužstvo Nevšové chtělo potvrdit 3-body z minulého kola v  Dolní Lhotě a naplno bodovat i na domácí půdě s týmem Štípy. Utkání začalo opatrně a odehrávalo se převážně na půlce hřiště. Nevšová si vytvořila mírnou převahu a při jedné kombinační akci se v 15.minutě utkání trefil Vašek Tomšů. Nadále měli domácí herní převahu, nedokázali však vsítit branku a uklidnit tak svoji hru. Blízko k druhému gólu měl Martin Topič těsně v závěru poločasu, kdy po rychle rozehraném trestném kopu trefil tyč soupeřovi branky.

Po změně stran šli domácí s odhodláním co nejrychleji vstřelit druhý gól a dostat tak hru pod svoji kontrolu. To se jim také po chvíli podařilo a Vašek Tomšů pojistil vedení na 2-0. Bohužel jsme nedokázali tento výsledek dlouho udržet a po dobře zahraném rohovém kopu hostů došlo ke snížení výsledku na 2-1. Nevšová se nevzdávala, nadále ohrožovala branku soupeře a vytvořila si řadu příležitostí. Jednu z nich dokázal zužitkovat Petr Šoman po rychlém brejku a zvýšil na zasloužených 3-1. Poté se utkání hrálo nahoru-dolů hosté se nevzdávali, hráli tvrdou hru, kopali řadu trestných kopů, naštěstí gólman byl vždy na svém místě. Bohužel po faulu na Jarka Boráně, který nebyl odpískán, došlo k dalšímu rohovému kopu hostů a gólu, který byl téměř stejný jako ten první. Naštěstí Nevšová nepřipustila zdramatizování zápasu a cenné vítězství ubránila. Doufejme, že hráčům forma vydrží i do dalšího zápasu, kdy zajíždíme k nepříjemnému soupeři do Tlumačova.

9. kolo SK Vizovice A – Jaroslavice A 5:1 (Velev 2x, Kabát, Kundera, Bravenec – Kopřiva), Březnice – Ludkovice 2:2 (Šmigura, Mudrák – Pleca, Kunorza F.), Sehradice A – Napajedla B 3:3 (Dobrota 2x, Tomšů – Mitáček, Dujíček, Kašný), NávojnáTlumačov 0:1 (Drga), Nevšová – Štípa A 3:2 (Tomšů 2x, Šoman – Ševčík, Krajča), Tečovice A – Dolní Lhota A 2:0 (Poulíček, Ševčík), Újezd – Březová 3:0 (Sucháček P., Slovák B., Hlavička)