Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentář Nevšová x Napajedla

20. 10. 2008

TJ Nevšová : FS Napajedla  2:5 (1:2)

 

Góly Nevšové:  Tomšů, Topič

Sestava: Koběrský , Sotolář, Barcuch, Vašička, Marcaník, Munster, Kudelka,

Topič, Malina,  Šoman, Tomšů, 

Střídali: Janáček, Pešek, Rak

Domácí Nevšovou, oslabenou o 3 hráče základní sestavy čekal těžký soupeř, který navíc přijel posílen o 7 hráčů divizního A mužstva. Již ve 2.minutě utkání se hosté ujali vedení a nadále pokračovala jejich ofenzivní hra.

Nadějně to vypadalo po dvou samostatných únicích Petra Šomana, gólman hostů byl však vždy na svém místě. O jednobrankové vedení hosté přišli v závěru první půle, kdy nekompromisně proměnil penaltu  svým desátým gólem podzimní části Vašek Tomšů. Bohužel naše radost netrvala dlouho a hosté se po chvilce opět ujali vedení a poločas tak končil 2-1 v jejich prospěch.

V druhé půli hosté, ve snaze udržet své vítězství až do konce, střídali dalšího "divizáka", jehož příchod znamenal posílení ofenzívy a další 2 góly v naší síti, hosté tak odskočili na rozdíl 3 branek. Přesto se nám podařilo Martinem Topičem ještě korigovat na 2-4 a následně snížit na 3-4, tento gól však nebyl pro ofsajd oprávněně uznán. Po střídání v závěru utkání zraněného Jirky Sotoláře a Vlasti Barcucha dorostenci, hosté dokázali ještě skórovat a určit tak konečný výsledek zápasu.

Nezbývá než konstatovat, že náš oslabený kádr na "divizní" mančaft Napajedel nestačil, přestože náš výkon byl bojovný, bohužel s takto posíleným soupeřem se vyhrává jen stěží. V příštím týdnu nás čeká derby v sousedních Ludkovicích, kde se nám vyhrává opravdu těžko, snad nás konečně smůla opustí a odvezeme si odsud nějaký ten bodík.