Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentář Nevšová x Jaroslavice

4. 9. 2008

TJ SOKOL Nevšová : TJ Jaroslavice 1:3 (0:2)

Sestava Nevšové: M. Zavadil - R. Vašička, J. Sotolář, V. Barcuch, J. Srcháček, P. Juřík,        M. Kudelka, T. Münster, M. Topič, P. Šoman  a V. Tomšů,   střídali - P. Malina a  D. Janáček

Branky: M. Topič - Sviečka 2x, Koňarik

 

Nevšovský tým odehrál druhé své utkání na domácí půdě v letošním ročníku okresního přeboru   a odešel opět poražen, tentokrát po velmi špatně odehraném prvním poločasu, kde mužstvo inkasovalo 2 branky a nefungovalo prakticky vůbec nic....

Přitom úvod utkání nenaznačoval nastávající mizérii, neboť ve 2. minutě odvrátili hosté střelu J. Srcháčka až na brankové čáře a další nebezpečné rohy odvrátila obrana Jaroslavic v čele s urostlým brankářem vždy do bezpečí.

Domácí tým však z první nevinné akce inkasoval branku a vysvobodit ho mohla darovaná penalta, kterou však V. Tomšů neproměnil a vzápětí trefil nádhernou střelou T. Münster břevno. Hosté po standartní situace a následné dorážce zvýšili na 2:0 a hra nevšovských se proměnila v křeč a obranná hra týmu připomínala pravý švýcarský ementál. Jaroslavice navíc neproměnili několik vyložených šancí.

Po změnách v sestavě a v rozestavení přišlo na hřiště úplně jiné domácí družstvo a ve 3. minutě vsítil kontaktní gól M. Topič. Celek Nevšové  to povzbudilo a ten si vytvořil několik dobrých šancí (M. Topič a V. Tomšů), střelecká produktivita v posledních utkáních je však žalostná a nepodařilo se to zlomit ani v tomto utkání. Konec jakéhosi tlaku udělala chyba v rozehrávce a úprk 2 hráčů Jaroslavic na domácího brankáře a konečný výsledek 1:3. V závěru trefil ještě M. Kudelka tyčku, ale chabý a bezkrevný výkon tentokrát na nadšeně bojující Jaroslavice nestačil.

Hodnocení trenéra :

K tomuto utkání si nelze brát servítky a pokud si někteří hráči myslí, že OP se dá hrát bez tréninku, tak jsou na omylu. V mužstvu chybí lídr, který by mužstvo na hřišti zvedl a neproměňováním šancí se v utkání dostáváme stále níž.

V pátek hrajeme přípravné utkání v Lipové a čekáme na probuzení některých hráčů.              Snad nám bude konečně přát sportovní štěstí v nedělním utkání s Tečovicemi, když máme nevšovským divákům co vracet !