Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentář Nevšová x Březová

22. 9. 2008

TJ SOKOL Nevšová : TJ Březová  1:4 (0:2)

 

 

Sestava Nevšové:  Koběrský, Sotolář, Srcháček, Boráň, Kudelka, Munster, Topič, Malina, Juřík, Šoman, Tomšů. 

Střídali: Barcuch, Vašička, Marcaník      

Branka Nevšové: Tomšů

 

Komentář výboru TJ k zápasu:  bez komentáře !!!

Jen bych chtěl "ocenit" některé naše výborné diváky za hlasitou "podporu" v tomto zápase, která velmi tým, trenéra i všechny, kteří pro fotbal v Nevšové momentálně něco dělají, povzbudila v tomto, ale určitě i v dalších zápasech a dodala elán pro další práci v TJ. Za výbor TJ Nevšová doufám, že budete tak hlasití i na valné hromadě, kde se bude volit výbor na další funkční období a ujmete se funkcí, kde pod Vaším vedením bude TJ SOKOL Nevšová jen vzkvétat a my vás budeme moci jen u párku, piva a slivovice, kterou si tak jak Vy budeme nosit vlastní, aby jsme náhodou nedali někomu vydělat, chválit za Vámi odvedenou práci pro TJ a rozkvět kulturního dění v celé naší obci, která může být "hrdá" na takové fanoušky a občany. Jen tak dále !!!

 

Komentář k zápasu: 

Zápas s posledním týmem OP měl být pro domácí mužstvo jednoznačnou záležitostí, což také tak vypadalo, ale jen v pouhých prvních 5-ti minutách utkání. Bohužel jsme opět jak v předchozích zápasech neproměnili vyložené brankové příležitosti a soupeř trestal hned první střelou na bránu již v 6. minutě utkání a ujal se vedení. V brance domácích se poprvé představil nový gólmana Koběrský, který byl angažován na hostování z Bojkovic.

Bohužel hra jak záložní, tak i obranné řady mu situaci nijak neulehčila a po dalším průniku hostů a naší nedůsledností v bránění jsme inkasovali po druhé a soupeř zvyšoval na poločasových 2-0.

Do druhé půle šli domácí ve snaze utkání otočit, což se z části povedlo hned ve 46. minutě kdy si vystřihl nůžky Vašek Tomšů a snižoval tak na přijatelnějších 2-1.

Tím, ale aktivní hra domácích skončila. Na místo očekávaného tlaku přišlo kupení chyb, záloha prakticky nehrála a po chybách obrany, které hosté dokázali využívat, přečíslovali naše hráče a samostatnými úniky ohrožovali našeho gólmana, ten však prozatím držel mužstvo nad vodou.

Bohužel domácí se z průběhu utkání nepoučili  a po zbytečné ztrátě míče na půli hřiště šli hosté do brejku    a vedení 3-1.

Domácí otevřeli obranu a ve snaze proniknout do pokutového území hostů a zvrátit vývoj utkání, alespoň k remíze, stříleli na gólmana hostů, ten však veškeré naše i vyložené šance bravurně vykrýval.

Nesoustředěnost domácích pečetili hosté čtvrtým gólem do sítě domácích, kdy už utkání bylo prakticiky rohodnuto.

Někteří hráči domácích by se měli zamyslet a zlepšit svůj přístup k zápasům i k tréninkům, pokusit  se vzájmně povzbudit a  vyhecovat k lepším výkonům.

Doufejme, že se jim to podaří, protože poteniciál i zázemí na to mají.

 

OKRESNÍ PŘEBOR 

7. kolo LudkoviceJaroslavice A 3:4 (Kunorza F., Bartoš, PlecaDudr 2x, Macalík, Sviečka), SK Vizovice A – Napajedla B 3:1 (Hrančík L., Bravenec, VelevMarholt), Březnice – Tlumačov 0:2 (Mudřík, Psota), Sehradice A – Štípa A 2:1 (Kolařík, Majzlík – Krahula E.), Návojná – Dolní Lhota A 0:4 (Baumbach 2x, Šustek, Remeš), Nevšová – Březová 1:4 (Tomšů – Bednařík 2x, Kráčalík, Štětkář), Tečovice A – Újezd 6:2 (Jukin 3x, Holman, Poulíček, Bártek – Bělaška, Hlavička)