Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentář Návojná x Nevšová

27. 8. 2008

Komentář k zápasu:  TJ SOKOL Návojná x TJ SOKOL Nevšová 1:1 (0:0)

 

Sestava - M. Zavadil - R. Vašička, J. Sotolář, J. Boráň, J. Srcháček,P. Juřík, M. Kudelka, T. Munster, M. Topič, P. Šoman (85. A. Chmela) a V. Tomšů

 

V dalším mistrovském utkání jsme zajížděli na horkou půdu do Návojné, která v soutěži zatím ještě nebodovala a dokonce nedokázala vstřelit svým soupeřům ani branku a proto se zde dal očekávat tuhý boj.

Domácí tým bojuje v poslední době se změnami v kádru a ani naše sestava není ještě ustálená a proto také úvod utkání přinesl vzájemné oťukávání obou soupeřů, ale postupem času naši hráči zpřesnili hru a začali domácí celek přehrávat, z čehož se začaly rodit i první gólové šance, v nichž se objevil Jirka Srcháček a především Vašek Tomšů, jehož hlavička do opuštěné branky se odrazila od břevna do země a zpět do pole a navíc se pan rozhodčí neodvážil písknout nešetrný zákrok domácího obránce ve vápně na pronikajícího M. Kudelku. Brankář Mira Zavadil byl v první půli téměř bez práce a obrana v čele Jirkou Sotolářem fungovala velmi spolehlivě a naše mužstvo mělo hru pod kontrolou.

Druhá půle přinesla větší vzrušení na obou stranách a několik velmi dobrých střeleckých příležitostí, nakonec se ujala dorážka Vaška Tomšů, ale naše radost netrvala dlouho a Návojná po standartní situaci vyrovnala.Hra se pak rychle přelávala z jedné strany na druhou, Návojná neproměnila po našem zaváhání sólový nájezd a naše další velké šance také zůstaly bez využití.

Celkově lze říci, že nevšovské mužstvo mělo v Návojné na výhru a domácím bod doslova darovalo, ale z Návojné se body jen tak lehce vozit nebudou a náš tým musí bodovat především před vlastním obecenstvem.

 

Hodnocení trenéra :

Utkání v Návojné jsme velmi dobře rozehráli a v prvním poločase jsme byli jasné lepším týmem, ale na branku se strašně nadřeme a trefujeme pouze břevna.Po naší vstřelené brance jsme však zbytečně inkasovali ze standartní situace a domácí tým jsme tím dostali do utkání, ale i přesto jsme mohli v závěru strhnout vítězství na svoji stranu.Za výkon lze pochválit krajní záložníky P. Juříka a M. Topiče, herně se nám však trápil střed zálohy, kde jsme pokazili neskutečné množství přihrávek a střelecky se trápí i Peťa Šoman, ale věřím stále ve zlepšení herního projevu mužstva a především v proměňování gólových situací.

Musíme se připravit na domácí utkání s Jaroslavicemi a Tečovicemi a před domácím publikem zabojovat.