TJ Ludkovice : TJ Nevšová  1:2 (1:2)

Góly Nevšové:  Tomšů, Topič

Sestava: Koběrský,  Sotolář, Barcuch, Boráň,Vacula, Munster,  Topič, Malina,Juřík, Šoman, Tomšů.

Střídali: Vašička

Nevšová zajížděla k derby do nedalekých Ludkovic s cílem prolomit zde smůlu, jak z předchozích zápasů této sezóny, tak i ze zápasů sehraných s tímto soupeřem. Již v 8. minutě utkání při první příležitosti Nevšové a samostatně vypracované akci se nemýlil Vašek Tomšů a umístil svoji střelu přesně k tyči gólmana, který na ni neměl šanci zareagovat.

Bohužel jako již tradičně, jsme nebyli schopni naši hru uklidnit a dovolili jsme soupeři přecházet do brejků, při jednom z nich, po chybě v naší záložní řadě, došlo k vyrovnání a gólu v naší síti.

Naštěstí jsme se nevzdávali, měli jsme hru pod kontrolou a trvalý tlak, který vyústil ve druhou branku v síti soupeře po nechytatelné střele Martina Topiče "z první" ukázkovým angličanem. Vedení jsme dokázali udržet až do poločasu, což se ukázalo být rozhodujícím.

Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním ubránit jednobrankové vedení a nedovolit soupeři skórovat a vrátit se tím do zápasu. S vypětím všech sil se nám to dařilo, soupeř měl ovšem trvalou převahu, hrálo se převážně v našem pokutovém území, domácí spálili i několik vyložených šancí, byli blízko vyrovnání, ale štěstí, které nám v poslední době tolik scházelo, stálo při nás.

Za zmínku v druhé půli stojí snad jen šance Petra Šomana, který přehodil gólmana, bohužel jeho střelu zastavila spojnice tyče a břevna.

Přestože soupeř byl v druhé půli aktivnějším, dokázali jsme udržet jednobrankové vedení a zápas dovést do vítězného konce, kdy 3 body ze hřiště soupeře, obzvlášť z Ludkovic,  v současné době pro nás znamenají hodně.

Již v úterý nás čeká utkání s lídrem OP Vizovicemi, věřme, že se nám podaří soupeře na domácím poli potrápit, zvítězit a přezimovat v tabulce na přijatelnější pozici než tomu bylo doposud.

12. kolo Jaroslavice A – Dolní Lhota A 2:3 (Batík, DudrDoruška 3x), Štípa A – Březová 2:1  (Sovják, Krajča – Starý), Tlumačov – Újezd 3:1 (Psota 2x, Dvořák – Slovák), Napajedla B – Tečovice A 1:0 (Sklenář), LudkoviceNevšová 1:2 (Talaš P. – Tomšů, Topič), SK Vizovice A – Návojná 3:1 (Kudrnáč 2x, Kundera – Machač O.), Březnice – Sehradice A 2:0 (Šmigura 2x)